Квартира На Большой Арнаутской

  • 25 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 2 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской Οδησσός απέχει επίσης μόλις 6 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Privoz. Οι δραστήριοι επισκέπτες μπορούν επίσης να δοκιμάσουν κατάδυση, πεζοπορία και μπόουλινγκ.

Το κατάλυμα διαθέτει χώρο καθιστικού, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για να εξασφαλίσει την άνεση σας.

Το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες παροχές μαγειρέματος, όπως ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και μαγειρικά σκεύη.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Odessa και Libertin απέχουν 10 λεπτά και 11 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Οι Σκάλες Ποτέμκιν είναι ένας δημοφιλής τουριστικός προορισμός που βρίσκονται 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Αρχαιολογικό Μουσείο Οδησσού που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Οδησσός Κεντρικό που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской, και ο σταθμός λεωφορείων Zaliznychny vokzal βρίσκεται σε απόσταση 450 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Квартира На Большой Арнаутской Οδησσός
Arnautskaya Apartments
Τιμή μόνο για κινητά

Arnautskaya Apartments

9.0
Άριστο 144 σχόλια
48 μ από το κατάλυμα
USD 14 USD 13
ανά νύχτα
Τιμή μόνο για κινητά

"Ваша Квартира" - У Самого Дерибаса! "Ваша Квартира" Біля Самого Дерибаса!

169 μ από το κατάλυμα
USD 43 USD 39
ανά νύχτα
Смарт Квартира В Центре Одессы
Τιμή μόνο για κινητά

Смарт Квартира В Центре Одессы

9.5
Εξαιρετικό 54 σχόλια
254 μ από το κατάλυμα
USD 16 USD 14
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    600 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 21:00
    Check-out: από 06:00 έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской;
      Το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской βρίσκεται κοντά σε Αγορά Privoz.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской περιλαμβάνουν Αρχαιολογικό Μουσείο της Οδησσού, Libertin καθώς και Σκάλες Ποτέμκιν.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской κοστίζει 32$.
    • ❓
      Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской;
      Το διαμέρισμα Квартира На Большой Арнаутской παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Palais Chaillot και Makkabi και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Οδησσός Κεντρικό Αεροδρόμιο
    8 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Odessa Train Station
    600 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Квартира На Большой Арнаутской Οδησσός

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο